ul. Gagarina 11, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 6114212
+48 56 6114213
e-mail: spnjo@umk.pl

Konkurs – Mistrz Języka Specjalistycznego

LAUREACI OGÓLNOUNIWERSYTECKIEGO KONKURSU „MISTRZ JĘZYKA SPECJALISTYCZNEGO” 2019

W dniach 13-16 maja 2019 odbyła się organizowana przez Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych II edycja ogólnouniwersyteckiego konkursu „Mistrz Języka Specjalistycznego”. Celem konkursu było promowanie nauczania języka obcego specjalistycznego oraz zachęcenie studentów do poszerzania swojej wiedzy w tej dziedzinie.  369 studentów z dziesięciu wydziałów wzięło udział w tegorocznej edycji konkursu.

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy!

Laureatami zostali:

Wydział Biologii i Ochrony Środowiska

I miejsce – Marcel Antoszewski
II miejsce – Weronika Ficerman
III miejsce – Dominika Lipowska

 

Wydział Chemii

I miejsce – Katarzyna Musiał
II miejsce – Iwona Wiśniewska
III miejsce ex aequo – Natalia Dulko, Karolina Gajewska, Justyna Jędrzejewska

 

Wydział Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej

I miejsce – Bartłomiej Sokołowski
II miejsce – Robert Jaros
III miejsce – Agnieszka Ferfecka

 

Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania

I miejsce – Mateusz Skajewski
II miejsce ex aequo – Anna Dembowska, Hubert Kwiatkowski
III miejsce ex aequo – Michał Marciniak, Paweł Polaszek

 

 

 

Wydział Nauk Historycznych

Język angielski w architekturze informacji

I miejsce – Mateusz Salamoński
II miejsce – Karolina Makowska
III miejsce – Anna Parzychowska

Język angielski w naukach humanistycznych i społecznych

I miejsce– Bartłomiej Kokoszyński
II miejsce – Julia Bruzdowska
III miejsce – Kacper Gocoliński

 

Wydział Humanistyczny

I miejsce – Maurycy Stempniewski
II miejsce – Zuzanna Pilimon
III miejsce ex aequo – Eryk Tomaszewski, Adam Zduńczyk

 

Wydział Nauk o Ziemi

I miejsce – Marcelina Furtak
II miejsce – Angelika Pyszkowska
III miejsce – Sylwia Kuziemkowska

 

Wydział Pedagogiczny

I miejsce – Marta Kużaj
II miejsce ex aequo – Katarzyna Bogucka, Natalia Stek
III miejsce – Anita Kubiak

 

Wydział Politologii i Studiów Międzynarodowych

I miejsce – Natalia Bronikowska
II miejsce ex aequo – Agata Tomaszek, Karol Wasiewski
III miejsce ex aequo – Sebastian Falkowski, Paulina Filkowska

 

Wydział Prawa i Administracji

Prawo – j. angielski

I miejsce – Kacper Bonawenturski
II miejsce ex aequo – Anna Iłowiecka, Weronika Kaźmierska, Malwina Rosłanek, Edyta Szeksztełło
III miejsce – Monika Noga

Prawo – j. niemiecki

I miejsce – Agata Hołoweńko
II miejsce – Roksana Prill
III miejsce – Piotr Mrowiński

Administracja – j. angielski

I miejsce – Martyna Selonke
II miejsce ex aequo – Adam Przybysz, Ewelina Wierzbowska
III miejsce – Anna Sochacka