Kontaktul. Gagarina 11, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 6114212
+48 56 6114213
e-mail: spnjo@umk.pl

Koordynatorzy

Wydział Biologii i Ochrony Środowiska

mgr Katarzyna Gałka
lektor języka angielskiego
pok. nr 2
tel. +48 566114965
e-mail: katarzyna.wojcik@umk.pl

 

 

 


Wydział Chemii

mgr Radosława Dworak
st. wykładowca języka angielskiego
pok. nr 6
tel. +48 566114201
e-mail: radoslawa.dworak@umk.pl

 

 

 


Wydział Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej

mgr Jacek Wełniak
lektor języka angielskiego
pok. nr 4
tel. +48 566114208
e-mail: jacek.welniak@umk.pl

 

 

 

 


Wydział Humanistyczny

mgr Hanna Łysiak
lektor języka angielskiego
pok. nr 2
tel. +48 566114965
e-mail: hanna.lysiak@umk.pl

 

 

 

 


Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania

mgr Joanna Jaczkowska
st. wykładowca języka angielskiego
pok. nr 7
tel. +48 566114205
e-mail: joanna.jaczkowska@umk.pl

 

 

 

 


Wydział Nauk Historycznych

mgr Dorota Hoffmann
lektor języka angielskiego
pok. nr 6
tel. +48 566114201
e-mail: dorota.hoffmann@umk.pl

 

 

 

 


Wydział Nauk o Ziemi

mgr Anna Golańska
lektor języka angielskiego
pok. nr 2
tel. +48 566114965
e-mail: anna.golanska@umk.pl

 

 

 

 


Wydział Nauk Pedagogicznych

mgr Dorota Foltańska-Borowiecka
st. wykładowca języka angielskiego
pok. nr 4
tel. +48 566114208
e-mail: dorota.foltanska-borowiecka@umk.pl

 

 

 

 


Wydział Politologii i Studiów Międzynarodowych

mgr Renata Stachewicz
lektor języka angielskiego
pok. nr 4
tel. +48 566114208
e-mail: renata.stachewicz@umk.pl

 

 

 

 


Wydział Prawa i Administracji

mgr Agnieszka Pawlikowska
st. wykładowca języka angielskiego
pok. nr 6
tel. +48 566114201
e-mail: agnieszka.pawlikowska@umk.pl

 

 

 

 


Wydział Sztuk Pięknych

mgr Jagna Wajda
st. wykładowca języka niemieckiego
pok. nr 8
tel. +48 566114204
e-mail: jagna.wajda@umk.pl

 

 

 

 


Wydział Teologiczny

mgr Łukasz Piotrowski
lektor języka rosyjskiego
pok. nr 2
tel. +48 566114965
e-mail: lukasz.piotrowski@umk.pl

 

 

 

 


Koordynator międzywydziałowy języka łacińskiego

mgr Małgorzata Skórcz
st. wykładowca języka łacińskiego
pok. nr 3
tel. +48 566114209
e-mail: malgorzata.skorcz@umk.pl