Kontaktul. Gagarina 11, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 6114212
e-mail: spnjo@umk.pl

Wizyta z partnerskiej uczelni Ilia State University, Tbilisi

Tęskniliśmy już za mobilnościami! W dniach 11-15 października w ramach grantu KA107 odwiedziła nas pani Ketevan Janjibukhashvili, szefowa zespołu języka angielskiego z partnerskiego uniwersytetu w Gruzji: Ilia State University w Tbilisi.

Zdjęcie ilustracyjne

Witamy panią Alison McIsaac - amerykańską stypendystkę Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta

Serdecznie witamy na naszym uniwersytecie amerykańską stypendystkę Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta, panią Alison McIsaac!

Kurs językowy - Przygotowanie do lektoratu

Zdjęcie ilustracyjne

Obowiązkowy test diagnostyczny dla studentów I roku studiów I i II stopnia!

Zgodnie z obowiązującym programem studiów (studia stacjonarne i niestacjonarne) będziecie Państwo uczestniczyć w lektoratach języków obcych (język angielski, niemiecki, rosyjski lub francuski)  prowadzonych przez Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych UMK.

Zdjęcie ilustracyjne

My First Article in English/ Mein erster Artikel auf Deutsch – bezpłatne warsztaty językowe

6 września 2021 (godzina 8.00) rozpoczynamy kolejną edycję projektu Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych we współpracy z Centrum Języków Specjalistycznych w Medycynie w Collegium Medicum - cykl bezpłatnych warsztatów językowych.

Zdjęcie ilustracyjne

Angielski, hiszpański, rosyjski, norweski, fiński i wiele innych - Dołącz do grona kursantów!

Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych  UMK z dniem 1 czerwca 2021 r. rozpoczyna zapisy na odpłatne kursy językowe dla studentów, doktorantów, pracowników naukowo-dydaktycznych oraz pracowników administracji UMK. Uczestnikom kontynuującym naukę na kursach oraz absolwentom posiadającym Kartę Absolwenta UMK oferujemy 10% zniżkę. Rabaty sumują się do 20%.

Zdjęcie ilustracyjne

Darmowy kurs językowy i egzamin telc z języka angielskiego lub niemieckiego w SPNJO

Drodzy Studenci!

Rozpoczynamy rekrutację do unijnego Projektu „Universitas Copernicana Thoruniensis in Futuro II -modernizacja Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w ramach Zintegrowanego Programu Uczelni” na rok akademicki 2020/2021.