Kontaktul. Gagarina 11, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 6114212
e-mail: spnjo@umk.pl

zdjęcie

Inauguracja zajęć w semestrze letnim

W związku licznymi pytaniami, przypominamy, że zajęcia w semestrze letnim w Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych rozpoczynamy 25 lutego 2019r. zgodnie z rozkładem roku akademickiego Uniwersytetu Mikołaja Kopernika.

Rozkład roku akademickiego

KURS PRAWNICZEGO JĘZYKA ANGIELSKIEGO - TOLES Higher

W  semestrze letnim roku akademickim 2018/2019 Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych UMK serdecznie zaprasza na kurs prawniczego języka angielskiego TOLES Higher - poziom B1/B2.

Ocena zajęć dydaktycznych

W badaniu mogą uczestniczyć wszyscy studenci Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz uczestnicy studiów doktoranckich prowadzonych na UMK.

Współpraca międzynarodowa SPNJO w styczniu 2019

W ramach grantu KA103 i KA107 dniach 07-12 stycznia 2019 odwiedziły nas dwie zagraniczne lektorki English for Specific Purposes.

Sankt Petersburg - Białe noce

Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych UMK organizuje wyjazd na dwutygodniowy letni kurs języka rosyjskiego (różne poziomy zaawansowania) do Uniwersytetu im. A.I. Hercena w Sankt Petersburgu, wraz z możliwością zwiedzenia Moskwy.

zdjęcie

ZAPRASZAMY NA KURSY JĘZYKOWE W SEMESTRZE LETNIM - WYBRANE KURSY ZA POŁOWĘ CENY!!!

WYBRANE KURSY ZA POŁOWĘ CENY!!!

Studenci programu Erasmus + w Studium Języków Obcych

Wydział Humanistyczny zorganizował dla studentów programu Erasmus + kurs doskonalący z języka angielskiego.

SZLACHETNA PACZKA DLA ZWIERZĄT

W tym roku nasze Studium postanowiło zaangażować się w przygotowanie „Szlachetnej Paczki dla Zwierząt”

Mistrz Języka Specjalistycznego-nagrody rozdane

1 grudnia 2018 roku, Kierownik SPNJO mgr Adam Czajkowski oraz prowadząca lektoraty na WBiOŚ mgr Katarzyna Gałka wzięli udział w uroczystym Dyplomatorium na Wydziale Biologii i Ochrony Środowiska.

zdjęcie

Testy samooceniające z języka angielskiego

Zgodnie z Zarządzeniem Rektora w sprawie szczegółowego trybu organizacji zajęć z języków obcych w Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu z dnia 31 stycznia 2014 roku, student jest zobowiązany do rozwiązania 4 testów samooceniających (po 2 w każdym semestrze), aby uzyskać zaliczenie z zajęć języka angielskiego.

JĘZYK FIŃSKI W SPNJO UMK

Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych UMK informuje, że w listopadzie br. rozpoczęły się dwa kursy języka fińskiego na poziomie A1: moduł 1 i moduł 2.

Studenci Międzynarodowi w SPNJO

Studium prowadzi zajęcia Business English ze studentami międzynarodowymi na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania.

Kurs języka fińskiego

Zapraszamy na  jedyne w województwie kujawsko-pomorskim kursy języka fińskiego  na poziomie A1  i A1+. Planowane rozpoczęcie zajęć w dniu 9 listopada 2018 r. (piątek).

Zbuduj własną ścieżkę językową

Obowiązkowy lektorat języka obcego w wymiarze 120 godzin  rozpoczyna się w semestrze zimowym na drugim roku studiów (zgodnie z Zarządzeniem Rektora nr 17 z dnia 31 stycznia 2014 r.) i jest organizowany w sekwencji po 60 godzin w semestrze.

Kurs i certyfikat Business English na Ekonomii

Na WNEiZ, UMK rozpoczyna się roczny kurs Business English przygotowujący do egzaminu SEFIC (Spoken English for Industry and Commerce ) organizowanego przez LCCIEB (London Chamber of Commerce and Industry Examinations Board). Egzamin odbywa się w czerwcu i przeprowadzany jest na Wydziale.

Hiszpański językiem ludzi szczęśliwych

We wtorek 23 października 2018 r. odbyło się spotkanie organizacyjne  dla
uczestników kursu języka hiszpańskiego na poziomie A1.

zdjęcie

"SPNJO na Wydziale Nauk Historycznych"

zdjęcie

Illia State University (ISU) w Tibilisi nowym partnerem SPNJO.(KA107)

W dniach 8-12 października 2018 w ramach grantu KA107 dr Joanna Wińska odwiedziła naszego nowego partnera, Ilia State University (ISU) w Tbilisi.

zdjęcie

Rejestracja żetonowa na zajęcia z lektoratów

Kursy językowe dla studentów I roku - przygotowanie do lektoratu

Czy znasz język obcy na tyle, żeby uczestniczyć w obowiązkowych zajęciach językowych na poziomie B2?

zdjęcie

Promocja kursów i certyfikatów językowych - ostatnia szansa

Karnawał Fantastyki COPERNICON 2018