Kontaktul. Gagarina 11, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 6114212
e-mail: spnjo@umk.pl

zdjęcie

My First Article in English/ Mein erster Artikel auf Deutsch – bezpłatne warsztaty językowe

31 marca kończymy zapisy na bezpłatne  warsztaty językowe „My first article in English”/ „Mein erster Artikel auf Deutsch”.

Lektoraty w formie zdalnej

Szanowni Studenci i Doktoranci,

zdjęcie

STUDIUM PRAKTYCZNEJ NAUKI JĘZYKÓW OBCYCH ZAPRASZA NA KURSY JĘZYKOWE. WAŻNE INFORMACJE DLA STUDENTÓW I PRACOWNIKÓW.

Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych UMK zaprasza studentów, doktorantów, pracowników naukowo-dydaktycznych oraz administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika na odpłatne kursy językowe w wygodnej formie on-line.

Studenci YUFE na naszych kursach

Od nowego roku akademickiego oferujemy darmowe miejsca w regularnych kursach językowych studentom 10 europejskich uniwersytetów zrzeszonych w YUFE (Young Universities for the Future of Europe). Kursy są prowadzone zdalnie.

zdjęcie

UWAGA STUDENCI PIERWSZEGO ROKU! WAŻNE!!!

Studenci pierwszego roku studiów pierwszego i drugiego stopnia oraz jednolitych studiów magisterskich zobowiązani są (Zarządzenie nr 12 Rektora UMK z dnia 7 lutego 2019 r.) do rozwiązania Testu Diagnostycznego z Języka Obcego na platformie Moodle SPNJO

zdjęcie

Darmowy kurs językowy i egzamin telc z języka angielskiego lub niemieckiego w SPNJO

Drodzy Studenci!

Rozpoczynamy rekrutację do unijnego Projektu „Universitas Copernicana Thoruniensis in Futuro II -modernizacja Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w ramach Zintegrowanego Programu Uczelni” na rok akademicki 2020/2021.

Zapisy na kursy językowe

Zapisy na kursy językowe w roku akademickim 2020/2021