Projekt Universitas Copernicana Thoruniensis In Futuro II - Zadanie 5

W październiku 2019 zakończył się nabór na zajęcia z języka angielskiego i niemieckiego w ramach projektu Universitas Copernicana Thoruniensis In Futuro II – modernizacja Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w ramach Zintegrowanego Programu Uczelni, którego realizację powierzono Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych (Zadanie 5).

Celem Zadania 5 Projektu jest rozwinięcie kompetencji językowych przydatnych w miejscu pracy i przygotowanie uczestników pod kątem egzaminu z języka przeprowadzanego przez renomowaną, międzynarodową instytucję. Projekt przewiduje podejście do egzaminu i uzyskanie stosownego certyfikatu.

88 studentów rozpoczęło szkolenie w 5 grupach języka angielskiego ogólnego i 5 grupach języka angielskiego biznesowego. W 4 grupach z języka niemieckiego znalazło się 30 beneficjentów.

Życzymy wszystkim uczestnikom zdobycia w miłej atmosferze nowych kwalifikacji potrzebnych na rynku pracy.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na kolejne edycje w latach 2020, 2021, 2022. Nowa rekrutacja rozpocznie się już we wrześniu 2020.

więcej o Projekcie