Sobotnie inspiracje-nauczyciel też bywa uczniem

23 listopada pani mgr Anna Golańska uczestniczyła w konferencji Uczę Dorosłych - efektywność ponad wszystko, zorganizowanej przez Edunation i objętej patronatem honorowym Stowarzyszenia Akademickich Ośrodków Nauczania Języków Obcy ( SERMO ).

Konferencja odbyła się w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej i obejmowała trzy ścieżki tematyczne:

* uczę dorosłych

* uczę w biznesie

* uczę studentów

Doświadczeniami dzielili się kreatywni nauczyciele akademiccy z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu, oraz goście specjalni, m.in. Philip Warwick - wykwalifikowany i bardzo doświadczony trener ELT związany z nauczaniem języków obcych od ponad 20 lat, międzynarodowy egzaminator językowy oraz trener CELTA, który z niesłabnącym entuzjazmem dzieli się z nauczycieli swoim doświadczeniem podczas szkoleń Pearson, oraz pan Ku Chung - prezes EF Standard English Test związany z EF Education- największa na świecie organizacja edukacyjną.

galeria zdjęć

Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture.