Ostatnia szansa na darmowy kurs językowy i egzamin telc z języka angielskiego lub niemieckiego w UCJO

Drodzy Studenci!

Rozpoczynamy rekrutację do ostatniej edycji unijnego Projektu „Universitas Copernicana Thoruniensis in Futuro II -modernizacja Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w ramach Zintegrowanego Programu Uczelni” na rok akademicki 2022/2023.

W Projekcie mogą wziąć udział wyłącznie studenci 4 ostatnich semestrów studiów stacjonarnych I i II stopnia oraz jednolitych wszystkich kierunków na wydziałach UMK.

Do wyboru kurs o profilu ogólnym lub biznesowym. W ramach finansowanego ze środków UE 80-godzinnego szkolenia (nieodpłatnego), rozwijacie kompetencje językowe i przygotowujecie się w małych grupach do nieodpłatnego, międzynarodowego egzaminu certyfikowanego z języka angielskiego na poziomie B2 lub C1 , bądź języka niemieckiego na poziomie A1 lub A2.

Proces rekrutacyjny rusza 1 września 2022 roku. W pierwszej kolejności (od 01.09.-15.09.2022), należy rozwiązać test diagnostyczny na platformie moodle w zakładce Projekt FUTURO:

Język niemiecki

Osoby, które zostaną zakwalifikowane do Projektu, otrzymają za pośrednictwem USOSmail, informacje o potrzebnych dokumentach i terminach składania wniosków.

Przeczytacie więcej o naszym projekcie: https://spnjo.umk.pl

Na pewno warto !!!!!
Do zobaczenia!