Lektoraty w formie zdalnej

fot. internet (pixabay)

Szanowni Studenci i Doktoranci,

Zgodnie z Zarządzeniem nr 3 Rektora UMK z 19 stycznia 2021 r. w sprawie organizacji kształcenia na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu w semestrze letnim w roku akademickim 2020/2021 informujemy, że w przypadku lektoratów języków obcych prowadzonych przez Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych UMK formą zdalną zajęć objęte są wszystkie grupy zajęciowe wynikające z programów studiów na studiach pierwszego stopnia, drugiego stopnia, jednolitych studiach magisterskich, studiach doktoranckich (w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym).

Zajęcia zdalne prowadzone są do końca semestru letniego roku akademickiego 2020/2021, tj. w okresie do dnia 14 czerwca 2021 r.

Prowadzący zajęcia poinformują uczestników grupy o formie zajęć za pośrednictwem USOS-web. Prosimy o dostosowanie się do przedstawionych przez prowadzących zajęcia zasad współpracy.

Dyżury pracownicze są prowadzone także tylko w formie zdalnej - mailowo lub, po ustaleniu z prowadzącym, przy pomocy komunikatora.

Kierownictwo SPNJO UMK