Wizyta z partnerskiej uczelni Ilia State University, Tbilisi

Tęskniliśmy już za mobilnościami! W dniach 11-15 października w ramach grantu KA107 odwiedziła nas pani Ketevan Janjibukhashvili, szefowa zespołu języka angielskiego z partnerskiego uniwersytetu w Gruzji: Ilia State University w Tbilisi.

Nasza gościni prowadziła zajęcia językowe ze studentami Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania oraz Wydziału Nauk Biologicznych i Weterynarii, odbyła spotkania z nauczycielami i metodykami języków obcych na UMK oraz zwiedziła Toruń.  Planujemy kontynuować naszą współpracę z Ilia State University pracując nad kolejnymi projektami. Madloba, Keti!

galeria zdjęć

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.