Illia State University (ISU) w Tibilisi nowym partnerem SPNJO.(KA107)

W dniach 8-12 października 2018 w ramach grantu KA107 dr Joanna Wińska odwiedziła naszego nowego partnera, Ilia State University (ISU) w Tbilisi.

Celem tej wizyty było nawiązanie współpracy dydaktycznej z Center for Academic Writing  w tej gruzińskiej uczelni. Centrum zatrudnia ponad 100 nauczycieli języka i jest obecny na wszystkich wydziałach uniwersytetu. Podczas tej wizyty odbyły się spotkania z władzami (prof. Maia Rogava) oraz teacher leaders Centrum, władzami Wydziału Biznesu (prof. Nino Dolidze), jak i spotkania ze studentami ISU. Dr Joanna Wińska prowadziła m.in.  wykład nt. plagiatowania podczas wyjazdowego  szkolenia dla studentów międzynarodowych ISU w Abastumani, obserwatorium astronomicznym Gruzińskiej Akademii Nauk w Kaukazie Małym.