Kurs i certyfikat Business English na Ekonomii

Na WNEiZ, UMK rozpoczyna się roczny kurs Business English przygotowujący do egzaminu SEFIC (Spoken English for Industry and Commerce ) organizowanego przez LCCIEB (London Chamber of Commerce and Industry Examinations Board). Egzamin odbywa się w czerwcu i przeprowadzany jest na Wydziale.

Przystępowanie do egzaminu jest opcjonalne.

Zajęcia nastawione są na rozwijanie praktycznych aspektów języka biznesu wliczając w to negocjacje, prezentacje, udoskonalanie słownictwa z różnych dziedzin (np. handlu zagranicznego, e-commerce, logistyki, bankowości, rachunkowości, marketingu, HR), pracę zespołową. Znaczna część zajęć jest przeznaczona na konwersacje.

Zebranie organizacyjne odbędzie się w najbliższy wtorek (30.10.2018) o godzinie 16:20 w sali 29A na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania, UMK.
Zapraszamy!