Seminarium YUFE w University of Antwerp

Uczestnicy spotkania przedstawicieli centrów językowych w konsorcjum YUFE na Uniwersytetcie w Antwerpii fot. Christine Engelen

W dniach 9-11 maja 2022 w University of Antwerp (Belgia) odbyło się pierwsze fizyczne spotkanie przedstawicieli centrów językowych w konsorcjum YUFE.

W seminarium uczestniczyły Kamila Szczepanowska i Joanna Wińska. Spotkanie połączone było z pracą grupy Work Package 3, Student Journey (do której należą centra językowe) nad ofertą dydaktyczną  tzw. Minors.  Czas spotkań był poświęcony na ustalenie priorytetów polityki językowej na ten rok, omówienia inicjatywy tworzenia wspólnych kafejek językowych dla studentów YUFE oraz dalszych przygotowań do projektu BIP (Blended Intensive Programme), którym zarządza SPNJO.

YUFE działa od 2020 roku i dotychczasowe cotygodniowe zebrania centrów językowych YUFE odbywały się on-line. Miałyśmy niezwykłą okazję pracy z naszymi partnerami w tym samym miejscu i czasie, co daje nam motywację do dalszej wspólnej pracy.