KURSY JĘZYKOWE - TRWAJĄ ZAPISY

Studenci oraz prowadząca podczas zajęć językowych w Studium Praktycznej Nauki Jezyków Obcych fot. Andrzej Romański

Przypominamy, że zapisy na kursy językowe (stacjonarne lub online) w UCJO UMK wciąż trwają!

W ofercie znajdują się zajęcia z języka:
angielskiego,
hiszpańskiego,
włoskiego,
francuskiego,
niemieckiego,
rosyjskiego,
norweskiego,
fińskiego (kurs pod patronatem Honorowego Konsula Finlandii w Toruniu)
a także nowość – komunikatywny język ukraiński od podstaw.

Dla studentów rozpoczynających studia na 1 i 2 stopniu przygotowaliśmy kurs z języka angielskiego "Przygotowanie do lektoratu", który zapewni łatwiejszy start podczas obowiązkowych zajęć ze specjalistycznego języka angielskiego na drugim roku. Jest to też szansa na nadrobienie zaległości, przypomnienie gramatyki oraz słownictwa.

Pracowników administracji Studium zaprasza na kursy języka angielskiego na różnych poziomach zaawansowania, a pracowników naukowo-dydaktycznych na kurs języka angielskiego do celów akademickich.

Dostępny jest również kurs angielskiego języka prawniczego i biznesowego oraz konwersacje na poziomach B1 i B2, w tym zajęcia z lektorem z USA.

Pedagogów zapraszamy na kurs języka angielskiego dla nauczycieli przedszkola i edukacji wczesnoszkolnej, a dla osób pragnących zdobyć międzynarodowy certyfikat z języka angielskiego mamy w ofercie kurs przygotowujący do FCE Cambridge.

Szczegółowa oferta kursów dostępna pod linkiem https://spnjo.umk.pl/kursy/kursy-doskonalace/plan-zajec/

Jak wysoką zniżkę można uzyskać?
- 10% dla kontynuujących naukę tego samego języka
- 10% dla posiadaczy Karty Absolwenta UMK.

Zapraszamy serdecznie na nasze kursy językowe!!
W razie pytań zachęcamy do kontaktu z sekretariatem SPNJO UMK:
tel.: 56 611 42 12 lub 56 611 42 13
e-mail: spnjo@umk.pl