Współpraca międzynarodowa SPNJO w styczniu 2019

W ramach grantu KA103 i KA107 dniach 07-12 stycznia 2019 odwiedziły nas dwie zagraniczne lektorki English for Specific Purposes.

Pani Ketevan Khvtisavrishvili z Ilia State University specjalizująca się w nauczaniu języka angielskiego w politologii i mediów przeprowadziła we współpracy z mgr Moniką Słupkowską zajęcia z języka specjalistycznego z naszymi studentami z Wydziału Politologii i Studiów Międzynarodowych.

Pani Anne Siltala z Oulu University of Applied Sciences specjalizująca się w nauczaniu anielskiego w biznesie przeprowadziła we współpracy z mgr Joanna Ososińską-Ciechomską zajęcia z języka specjalistycznego z naszymi studentami z Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania.

Wspólnie pracujemy nad projektem PILL: Project on Intercultural Language Learning: innowacyjnym projektem łączącym studentów z różnych stron Europy i świata w komunikowanie się na tematy specjalistyczne w swojej branży.