KURS PRAWNICZEGO JĘZYKA ANGIELSKIEGO - TOLES Higher

W  semestrze letnim roku akademickim 2018/2019 Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych UMK serdecznie zaprasza na kurs prawniczego języka angielskiego TOLES Higher - poziom B1/B2.

Zaproszenie kierowane jest nie tylko do adwokatów i radców prawnych, ale również aplikantów, absolwentów prawa i studentów a  nawet osób nieposiadających wykształcenia prawniczego, ale potrzebujących i korzystających z prawniczego jęz. angielskiego zawodowo czy prywatnie. Uczestnictwo w kursie znacząco podnosi poziom umiejętności komunikacyjnych i zawodowych przydatnych w wykonywaniu zawodów prawniczych. W szczególności istotna jest dbałość o progres umiejętności na każdym polu komunikacji (czytanie, słuchanie, pisanie, mówienie), podkreślenie odmienności języka  prawniczego, elementy wiedzy nt. różnic w organizacji przedsiębiorczości czy stosunków pracy z systemem brytyjskim. Język angielski prawniczy jest też bardzo przydatny przy pracy z aktami Unii Europejskiej.

Ukończenie kursu ułatwi działanie i porozumiewanie się w różnych sytuacjach zawodowych, przygotowuje do pracy w instytucjach współpracujących z firmami zagranicznymi oraz w firmach międzynarodowych, stanowi przygotowanie do egzaminów TOLES, umożliwi czynną codzienną komunikację w obcojęzycznym środowisku zawodowym. Przerabiany materiał stanowi podstawę do dalszego rozwijania umiejętności językowych na wyższych poziomach języka prawniczego.

Łączna liczba zajęć: wynosi 50 godzin lekcyjnych. Zajęcia zaczynają się w  marcu 2019 roku.

Koszt kursu dla studenta:

Koszt jednej godziny lekcyjnej - 16,00 zł

Koszt kursu - 800,00 zł

Koszt kursu dla osób spoza UMK:

Koszt jednej godziny lekcyjnej - 22,00 zł

Koszt kursu - 1100,00 zł,

Dodatkowa zniżka 10% dla posiadaczy karty Absolwent UMK.

Możliwość zapłaty w ratach.

Wszyscy uczestnicy otrzymają nieodpłatne świadectwa ukończenia kursu.