IBSU – Międzynarodowy Uniwersytet Morza Czarnego

IBSU – Międzynarodowy Uniwersytet Morza Czarnego fot. Kamila Szczepanowska

Od 23 do 27 października 2023 r. grupa wykładowców UCJO, w ramach programu mobilności Erasmus+, gościła w Tbilisi na zaproszenie partnerskiego Wydziału Nauk Ekonomicznych w International Black Sea University.

W czasie wizyty przeprowadzono zajęcia języka angielskiego specjalistycznego z następujących zagadnień:

1. Market Research – mgr Joanna Ciechomska-Ososińska,
  2. Business Presentations – mgr Magdalena Bożenko-Kęska,
  3. Presentation Skills, Discussing ESP Problems – mgr Ewa Kowalska,
  4. Civic engagement in law making process in Poland and Georgia (climate change laws ) – mgr Kamila Szczepanowska.

Lektorzy spotkali się także z pracownikami Wydziału Ekonomii i Zarządzania i Wydziału Prawa. Mieli okazję zapoznać się z programem American Studies, poćwiczyć naukę języka gruzińskiego, a także poznać uroki antycznej Gruzji w miasteczku Mtskheta. Zwiedzili też monastyr Jvari nieopodal Tbilisi.

Kolejnym etapem partnerstwa będzie współpraca nad rozwijaniem projektów językowych z udziałem studentów obu uniwersytetów.

‘Chęć to połowa wykonanego dzieła’ J ( przysłowie gruzińskie )

autor: Kamila Szczepanowska

galeria zdjęć

Grupa lektorek z przedstawicielką uniwersytetu IBSU stoi za kontuarem prezentera i pozuje do zdjęcia.. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Na zdjęciu sala, w której odbywają się zajęcia. Nauczyciel wyjaśnia coś grupie studentów. W tle slajd z prezentacją.. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Na zdjęciu grupa pracowników Wydziału IBSU Business and Management pozuje do zdjęcia na tle roll-upu z logo uczelni w sali rady wydziału. Na pierwszym planie połączone stoły.. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Na zdjęciu sala, w której odbywają się zajęcia. Nauczyciel wyjaśnia coś grupie studentów. W tle slajd z prezentacją. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Na zdjęciu sala, w której odbywają się zajęcia. Nauczyciel wyjaśnia coś grupie studentów. W tle slajd z prezentacją. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Na zdjęciu grupa wykładowców ( 5 kobiet) na tle instalacji z liter wielkości człowieka tworzących skrót nazwy Międzynarodowego uniwersytetu Morza Czarnego. Instalacja stanowi część parku należącego do uniwersytetu.. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.