SPNJO, UMK patronem konkursu językowego IV LO w Toruniu

Dnia 14 marca bieżącego roku, przedstawiciele SPNJO: Kierownik Adam Czajkowski, Kierownik Zespołu Języka Niemieckiego Julita Markowska oraz Koordynator ds. współpracy z Wydziałem Biologii i Ochrony Środowiska Katarzyna Gałka wzięli udział w uroczystości wieńczącej konkurs językowy organizowany przez IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Toruniu: Mistrz Języka Specjalistycznego w Neurobiologii.

Patronem Konkursu jest Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych, UMK. Oprócz wręczenia dyplomów Laureatom, Kierownik Adam Czajkowski przedstawił interesującą ofertę edukacyjną Uniwersytetu dla przyszłych absolwentów szkół średnich, związaną, między innymi, z ekstensywną nauką języków obcych w ramach studiów ekonomicznych - Moduł IT i języki obce. Całe wydarzenie uświetnił również wykład Pani mgr Mileny Jankowskiej z Zakładu Biofizyki, UMK na temat „Czym jest ból?”

galeria zdjęć

Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture.