"Maroko - zimny kraj gorącego słońca"

W dniach od 1 do 5 kwietnia mgr Adam Czajkowski i mgr Agnieszka Pawlikowska odwiedzili Uniwersytet Cadi Ayyad w Marakeszu, gdzie w ramach unijnego programu Erasmus+ obserwowali oraz prowadzili zajęcia z zakresu Business i Legal English dla studentów studiów magisterskich.

W pierwszej połowie czerwca planowana jest rewizyta kadry naukowo-dydaktycznej w ramach której poprowadzone zostaną warsztaty z komunikacji w biznesie. Mamy nadzieję, że wymiana kadry zaowocuje wymianą studencką w kolejnych latach współpracy. Liczymy także na dalszą owocną współpracę z naszymi marokańskimi kolegami w kwestii pogody w Marakeszu... średnia temperatura w tym czasie była niższa o około 10 stopni w porównaniu z temperaturą w Toruniu!"