WYNIKI KONKURSU „JĘZYK ŁACIŃSKI Z ELEMENTAMI TERMINOLOGII MEDYCZNEJ”

Trzy osoby siedzące w sali wykładowej i rozwiązujące test. W tle widoczne zdjęcie Łuku Tytusa w Rzymie
Konkurs w UCJO: „Język łaciński z elementami terminologii medycznej” fot. Andrzej Romański

LINGUA  LATINA  NOBIS  NOTA  EST

W dniu 30 stycznia b.r. w Uniwersyteckim Centrum Języków Obcych odbył się konkurs „Język łaciński z elementami terminologii medycznej”.  Z przyjemnością informujemy, że laureatami tego konkursu zostali:

1. Mateusz Ponczek
   2. Katarzyna Zglinicka
   3. Natalia Czajkowska

Laureaci konkursu są studentami I roku Weterynarii.

Serdecznie gratulujemy!

galeria zdjęć

Studenci siedzacy w sali wykładowej i rozwiązujacy test.. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Studenci siedzacy w sali wykładowej i rozwiązujacy test.. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Studenci siedzacy w sali wykładowej i rozwiązujacy test.. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Studenci siedzacy w sali wykładowej i rozwiązujacy test.. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Studenci siedzacy w sali wykładowej i rozwiązujacy test.. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Studenci siedzacy w sali wykładowej i rozwiązujacy test.. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.