70-lecie Uniwersyteckiego Centrum Języków Obcych

zdjęcie zbiorowe obecnych i byłych pracowników UCJO na patio Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK
70-lecie Uniwersyteckiego Centrum Języków Obcych fot. Andrzej Romański

W dniu 8 września 2023 r. miała miejsce uroczystość z okazji 70 rocznicy utworzenia Uniwersyteckiego Centrum Języków Obcych UMK.

Obchody uroczystości, w której udział wzięli obecni i byli pracownicy Centrum, odbyły się na terenie WNEiZ. W obchodach wziął również udział profesor Jerzy Boehlke, Dziekan WNEIZ.

Na wstępie odczytano list gratulacyjny od JM Rektora, profesora Andrzeja Sokali, skierowany do pracowników naszej jednostki. W ramach obchodów przedstawiono między innymi prezentację, ukazującą najważniejsze i najciekawsze wydarzenia z 70-letniej historii Centrum, pochodzące z Archiwum UMK i prywatnych zbiorów pracowników. Przedstawiony materiał był wzbogacony komentarzami i anegdotami zaproszonych gości.

Po części oficjalnej uczestnicy spotkania zostali zaproszeni na poczęstunek, który był okazją do długich rozmów towarzyskich osób, które tworzyły i tworzą historię UCJO.

Dziękujemy za uczestnictwo i miłą atmosferę!

galeria zdjęć

obchody 70-lecia UCJO . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. obchody 70-lecia UCJO . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. obchody 70-lecia UCJO . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. obchody 70-lecia UCJO . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. obchody 70-lecia UCJO . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. obchody 70-lecia UCJO . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. obchody 70-lecia UCJO . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. obchody 70-lecia UCJO . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. obchody 70-lecia UCJO . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. obchody 70-lecia UCJO . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. obchody 70-lecia UCJO . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. obchody 70-lecia UCJO . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.